Mektuplar !.

g2lv0puve8

Gittiğinden beri iki yıla yakın oldu ve hâlâ her köşede her yüze baktığımda sen aklımdasın,
her şiiri seninle yaşıyorum seninle geçirdiğim o güzel günler geliyor aklıma. 

Çok özledim sesini duymayı, o gülen gözlerine bir kez daha bakabilmeyi isterdim. . .

Artık eskisi gibi değilim, çok değiştim yaşamak eskisi gibi zevk vermiyor. Kimseyle konuşmuyorum, kimseye anlatmıyorum sırlarımı. Hep içime atar oldum kahrımı. .


Beni artık sadece geceler dinliyor. Gecelere anlatıyorum sensizliğimi, sensizlikte çektiğim acıları gecelere anlatıyorum. . .

Hayatımın anlamı kalmadı artık sensiz yaşamanın bu kadar zor gidişinin bu kadar acı vereceğini hiç düşünmemiştim. . . Hep korkardım bir günümü sensiz geçirmekten ve şimdi sensiz yaşamaya çalışıyorum. . . Çok zor sensiz yaşamak biliyor musun? Herkes saçmaladığımı söylüyor. .

Sen onlar gibi değildin beni anlardın. İlk mesajı sen atardın mesela hep benden beklemezdin. . . Bilirdin beni Sevdiğimi hissederdin. . . Kimseyi senin yerine koyamıyorum, denedim birçok kişiyi severim sandım ama olmadı. İnsan mükemmelden sonra alışamıyor sıradana.

Yeşil ne güzel yakışırdı sana, senden sonra her şeyi yeşil yaptım duvarlarım, saatim telefonum her şeyim yeşil. . . Sen yoksun diye yeşili sevdim ben. . .

Alınma ama nefret ediyorum senden! . . .


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir.

Bir Cevap Yazın

Top