Mega Holdings Nasıl Çalışır ? Nedir ? Kazandırırmı ?

furkantunahan.com-mega-holding-nedir-kazandırıyormu
furkantunahan.com-mega-holding-nedir-kazandırıyormu

 

Başvurunuz incelenmiş olup, Genel Müdürlüğümüzce şikâyetinize konu firma denetim listesinde bulunmakta olup, ilgili denetim raporu henüz incelenme aşamasındadır. Bilindiği gibi, piramit sistemler, üyelerin sisteme yeni üyeler bulduklarında gelir elde edebildiği, yeni üye bulmanın imkansız hale geldiğinde ise sistemin tıkanarak insanların paralarını kaybettiği organizasyondur.

 

Başlığıyla başlamak istiyorum, internetteki videolarında biraz araştırdığınızda veya sunumlarını izlediğinizde göreceksinizki, 1.500-2.000TL civarında bir para yatırarak (sözde site alarak) girmiş olduğunuz marketing zincirinde site alt üye bulduğunuzda 37$ para hesabınıza eklenmektedir yani altınıza max 2 üye alabiliyorsunuz ve toplam 74$ dolar eklenmiş olacak.  ortalama 150 lira diyelim. Peki 2.000TL yatırılan bir sistemde kişi başı size 70TL gibi bir ücret verilmesi saçma değilmi. Altındaki kişilerdende sana para geliyor mantığı 2000TL nin sana 70TL olarak geri dönmesini açıklayacak derecede sağlam bir cevap olduğunu sanmıyorum. Yani para kolay para kazanmak dediğiniz şey bumu. Altına 2000TL vericek insanlar bulacaksın ve 70 lira kazanacaksın.

 

Günde 1 tane bulabilyiorsan belki kendini kazanmış sayarsın ama sen senin üstündeki ve max 10 kat üzerindekilere ikişer kanat halinde gidildiğini farzedersek 70*10=700*2=1400  olduğunu düşünürsek düz mantıkla. 600 lira her şekilde kişi başı zirvedeki adama gidiyor. Ben neden zirvedeki adam kişi başı 600 lira kazansın diye 70 lira peşinde koşuyum ki ?

 

Birazcık bilgin varsa zaten bu işlerde bir fikrinde varsa siteni kurarsın yıllık 50 liraya. Reklam alırsın, aylık 100 200 lira neyse kazanırsın. Ama tabi bizim insanımıza aylık 100 lira yerine yılda 60.000$ falan dediğinde inanıyorlar. 100 liraya burun kıvıran insanlar hayaller peşinde koşuyorlar. Direk bu işe dalan insanlara zerre kadar acımıyorum. Nedenmi ?

 

Çünkü kendi battıkları kuyuya sizide çekiyorlar. Kendilerini kurtarmak için başkalarını harcamaları hiç iyi bir şey gibi gelmiyor bana. Tamam belki kendini kazanıyor gibi hissedebilirsin. Ama birileri orda daha fazla kazanıyor ve sizi salak yerine koydukları için. Bütün işi sen yaparken bu işi başlatanlar asıl parayı çoktan kazandırlar zaten. BMW ‘siydi villasıydı hep göz boyamalar.

Zerre kadar aklınız varsa demiyorum, zerre kadar gururunuz varsa bütün işi siz yaparken başkasına para kazanmaya katlanamıyacak kadar varsa yani girmeyin bu işe. Ama dersenizki  ben bütün çevremden vazgeçerek kişi başı 70 lira kazanıcam diye, onuda hesaplayalım. 70*100= 7000 binlira kazanıcam diye 100 kişiyi harcarım diyorsanız birde 1930*100=193.000 TL nin nereye gittiğini düşünün.!.


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir.

Bir Cevap Yazın

Top