İnternetten para kazanma yolları – bc.vc ne kadar kazandırır.

Merhaba arkadaşlar, hepimizin hedefi olan netten ek gelir hevesi hakkında bilginiz olsun diye biraz bilgi vermek istedim detaylı olarak.

 

bc.vc bahsedicemki 1000 tıkta 4$ vererek o cazip gelmişti. Yaklaşık 1 senedir aktif olan hesabım küçük tıklamalarla Maximum 2$ çıkarmıştım ve öylece kalmıştı. Ve bayağı sıkıcı bir iş.

Görsellerdede anlayacağınız gibi fazla para kazandırmıyor. Ayda belki günlük 100 tık garanti olursa 10$ gibi bir para kazanma şansınız olabilir. tabi bu yinede iyi bir gelirmi tabiki iyi bir gelir en azından server kiranızı ödeyebilirsiniz.

bc.vc-ne-kadar-kazandırır-belge-resim-görsel
bc.vc-ne-kadar-kazandırır-belge-resim-görsel

 

Saat 15:00 ve 63 tık gelmiş ama bu ay toplam 6.426 tık gelmiş. 11$ kazanmış. Aslına bakarsan iyi para gibi dursada.  6k tıkta 24$ gibi bir para vermesi gerekki. burda gözüken 3k tık boşa gitmiş. fake tıkmıdır botmudur bilmem ama para gelmemiş yani. sineye çekiliyor işte.

 

bc.vc-ne-kadar-kazandırır-belge-resim-görsel
bc.vc-ne-kadar-kazandırır-belge-resim-görsel2

 

Buda toplam gelir. 13.5 $  henüz çekmiyorumda. bekliyorz belki server’ın bi kirasını öder artık nasip kısmet. Dediğim gibi. olanlar yaşananlar burda görüp ona göre bu işe girebilirsiniz. beklerseniz belki havadan gelen para işinizi görür biryerde. olmadı çay içersiniz.


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir.

2 thoughts on “İnternetten para kazanma yolları – bc.vc ne kadar kazandırır.

  1. İnternette sadece bc den para kazanılmıyor dostum herşeyden önce herdaldan bir site açmayacaksın tek site açıp onunla ilgileneceksin yoksa direk battın. 2.olarak bir site açıp reklamı yerleştirip zengin olurum hevesini de bıraksın artık şu gençler yok öyle birşey yani adsense sizin kıçı kırık sitenizden sizi zengin etmez.
    son olarak demem 1 site açın özgün olun hit çekin ondan sonra çay sigara paarnız çıkar zamanla bu para server parası olur daha ilerde maaş niteliğine de gelir sadece sabır ve istikrarlı olmak lazım site açıp 2 haftada tutmadı bu mınağoyim bunun diyerek farklı siteler açmanın alemi yok ki öyle yaparsanız zaten baştan kaybedersiniz.

    1. Ben orda sadece bc.vc vb. ele aldım. Ve para kazandırmayacağını gösterdim. diğer reklam şeklinde tabiki ek olarak para kazanılabilir. ben nasıl hit site açılır diye bir konu açmadımki. herkes biraz zaman sonra ne açacağını öğreniyor. Ve her daldan site açmayacaksın sözü kesinlikle yanlışki zaten hiç kimse öyle başlamıyor. İnsanlar yanılarak doğru yolu buluyor. Filmle başlar bide bakmış yorumcu olarak blog açmış. Hevesi olan herkes yolunu bulur. Dediğim gibi ben sadece ortalama kazanacakları parayı söyledim. Yorumun içinde teşekkürler, Haklı olduğun noktalar çok.

Bir Cevap Yazın

Top