Dumpper v.60.9 Son Sürüm Jumpstart ve WinPcap Eklentili İndir

Dumpper v.60.9-furkantunahan.com
Dumpper v.60.9-furkantunahan.com
 
     
Merhaba arkadaşlar dumpper’ın bir son sürümü daha çıktı ve şikayetleriniz gittikce artmaya başladı, Bütün sürümlerde bahsettiğim gibi tekrar açıklıyorum Dumpper wps açık modemleri kırabiliyor.
Wps desteği yoksa kıramaz veya modemi hiç görmez. zyxel  veya  airties gibi güvenlik duvarı yüksek modemleri kırma şansı düşük. ve şifreleri fabrika çıkışlı kombinasyonu zorsa.
 
Kesin kırar demiyoruz sadece deneyin kırarsa teşekkür edin. Kırmazsa birşey kaybetmiş olmuyorsunuz. Bir hata alıyorsanız destek isteyin proğramı çalıştıralım. Ama Hayvanlık edip sanki para veripte karşılığını almamışsınız gibi hesap sorup küfürler edip  laf soktuğunuzu sanmayın..

Teşekkürler.

download-furkantunahan.com-link-buton

 Rar şifresi : furkantunahan.com

 

 


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir.

18 thoughts on “Dumpper v.60.9 Son Sürüm Jumpstart ve WinPcap Eklentili İndir

  1. dostum sizlere teşekkürler 1,5 ay önce şans eseri tanıştım bu programla ama başka sitede rar şifresizdi.3g li net kullanıyodum kazıklıyolardı.onu kapattım 1 aydır ilk denemede kırdığım neti kullanıyorum 😀 teşekkürler v60.9 için ve de v60.7 türkçe için

    1. Bazı modemlerde yapıyor, bir çözümü yok bildiğim kadarıyla başka modemler denemelisin.

  2. windows 8 32bit sistem dumpperi aciyorum 20 30 saniye sora hata veriyor proqram kapaniyor bu sorunun cozumunu bilen varmi ?

  3. jumpstart şifre istiyoya oraya furkantunahan.com yazıyom açılmıyo jump startı indirmiyo

    1. Jumpstart normal şartlarda hiç bir yerde şifre istemez. Rardan çıkardıktan sonra jumpstartı kuruyorsunuz ve dumpper.exe çalıştırıyorsunuz. Kurulumdan sonra jumpstartla alakanız kalmıyor.

    1. Net framework 4.0 kurduktan sonra çalıştırmayı dene, jumpstart.exe dosyasına yönetici olarak çalıştırma izni ver. eğer yine olmazsa başka bir bilgisayarla dene basit bir yol olarak. ( Antivürüs vb program varsa devredışı bırak. )

  4. kardewim dumpper 60.9 yukledim RAR sifresi istiyor.ne yazim ki yuklensin??? fake programmi? lutfen yardim edin,RAR sifreni yazin

Bir Cevap Yazın

Top