Buradasınız
Anasayfa > BLog > Kral tacını nasıl geri alır?

Kral tacını nasıl geri alır?

-Her kral bir gün ölür, ölüm bir kral için taç kaybetmekten daha katlanılabilir bir şeydir.

Büyük bir kale içinde yaşasalar da, ölümsüz bir kral görmedim henüz. Her kraliyetin veya devletin, insanın. Bir duraklama dönemi vardır, bu dönemi toparlayabilen insanlar çabuk kalkarlar ve aldıkları yaralardan sonra savaşlarına devam ederler. Bazıları ile kendilerine geldiklerinde ordusunu kaybetmiş bir hiç olarak kalmıştır.

Peki bunu kendi çıkarlarımız için kullanabilir miyiz? Sizde görmüşsünüzdür veya okumuşsunuzdur, insanların yere düşmesi daha yükseğe sıçramak için olduğu söylenir. Ölmek bir kral için yeniden doğmak için midir?

Yıllar önce çok çok defa ve çok defa öldüm. Kendimi tanıyamaz derece fazla çoğaldı içimdekiler. Onların arasında ben kayboldum. En son hatırladığım bir savaş içinde olduğum, kaybettim mi bilmiyorum. Ama uyuyordum, yeni uyanıyorum.

Bıraktığım şeyler sizin olsun, yeni kelimeler için tacımı almaya geldim.


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir. Eğer yararlı ise makale daha geniş araştırmalara ve değerlendirmelere tabi olur.
ڧ ZLine »
Ben mi normalim? Saçmalama, ben bile artık kendimden normal şeyler beklemiyorum.

9 thoughts on “Kral tacını nasıl geri alır?

  1. Güzel yazınız için size tebriklerimi iletiyorum bunun gibi daha nicelerini bekliyorum okumaya değer olduğunu düşünüyorum herkese tavsiye ediyorum

  2. bu zamanda kral olmak bazı insanların yaşantısında,islam ülkelerinde bu günki gibi olmaz ,avrupada kırallıklar ise fazla sömürücü ve dikta , yinede krallık yerine cumhur derim.

Bir Cevap Yazın

Top