Hepiniz insanım diye geçinen pisliklersiniz !

Şimdiyse koltuğa oturmuş, evimin en köşesinde elimde bir silah. Ölümden sonra ne oluyor bize. Bilmiyorum, cennet varmı, kendini öldürenler cennette yaşayabilirlerm. Zorla sevdiremiyorsun insanlara kendini anladım artık. . . Bunu yaptığım için bile beni aşağılayacaksınız biliyorum.  Benim yerimde sizde olsanız aynısını yapardınız.

Siz, evet evet siz. Hepiniz aynısınız. Bir tane dokunmayı, öpüşmeyi okşamayı, sarılmayı aşk sanıyorsunuz. Hiç hayal ettiklerinizi yaptınızmı. ?

Sevdiğiniz sizin dizinizde uyurken saçlarıyla yetindinizmi. . .  Aranızda daha sonrası için sakladığınız şeyler kaldımı. Siz hayatı nasıl yaşıyorsunuz anlamıyorum. İnsanlığı basitleştirdiniz. Sevgiyi aşkı sadece filmlerde öğrenmiş bir nesili bitirdiniz. . .

Belkide bunun nedeni porno filmlerdir, bilmiyorum. Tek bildiğim hayatım boyunca hep kaybettiğim. Evet ilk defa itiraf ediyorum. Hep kaybettim. Kime göre neye göre kaynettim tabi orası muamma. Ben senin gibi bir yatak arkadaşı istemedim. Dualarımda yeşili istedim ben sadece o olsun istedim evet belkide geri kafalıyım. İnsanlar böyle şeylere değer vermiyorlar artık. Hepiniz insanım diye geçinen pisliklersiniz.  Dünyayı yaşanmaz hâla gelmesinde neden ne sizce, hırsızlıklarmı, suçlar yada doğa kirliliğimi.

imagesHayır hayır, hepsi sizin yüzünüzden. İnsan hayatına saygısı olmayan üstünlükten uçan medeniyetten uzaklaştıkca insanlığını kazandığını sanan sizler. Kot pantolon altına uzun burun iskarpin veya eşofman üstüne gömlek giyen bir toplumun beni yendiğine inanamıyorum. . .

Benden daha zekisi veya daha zengini olsa anlardım belki, ama bunu anlayamıyorum. Nedeni bumu dünya hayatımı, hayallerinizi ne çabuk unuttunuz. Mahallede oynarken aşık olduğunuz o kısa pantolonlu çocukları hatırlayın. Keşke herkes hep aynı kişiyi sevseydi.

Bunu sana yazıyorum daha önce yapmadığım için özür dilerim. Seni kaybettiğimi yeni anladım. Kendimi o kadar aciz korkak hissediyorumki.

Gitti sanki  içimdeki o gülen, istediklerini alan şeytanlar. Hepsi gitti artık yalnızım. Sanırım ölüyorum. Yardım et.

Dayanamıyorum anlasana artık, başımı yastığa koyduğumda beni değilde onu düşündüğünü bilmek beni öldürecek. Benim düşünecek kimsem yokki senden başka, seni unutamıyorumda.

Burda hiç durmadan kalemi sıkıca tutumuş, elim kırılırcasına yarı okunur bir yazı yazıyorum sana. Ve bunu okuyacağından bile şüpheliyim.

 

Hiç anlamadınız benim dünyamı. Ben bir göle kenarında senin elini tutarak hiç konuşmadan hayaller kurmak istiyorum.  O kıvırcık saçlarınla başını omzuma yaslamanı, Seninle evlenmek istiyorum mesela, hayatımda ilk defa sorumluluk sahibi olabilirim. hemde en büyüğünden.  Ben seninle uyanıp seninle uyumak istiyorum. Pardon, istiyordum.

Artık çok geç değilmi herşey için. Ölüyorum.

 

 

 


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir.

One thought on “Hepiniz insanım diye geçinen pisliklersiniz !

Bir Cevap Yazın

Top