Buradasınız
Anasayfa > BLog > Bedava internet

Bedava internet

Bedava internet nasıl alınır?

Tamam artık oldu tamamen kafayı yedik. Dahada saplantılı bir insana dönüşüyorum. Artık bir çıkış yolu arıyorum. Bütün gün hayalet gibi yaşıyorum. Yarım bıraktığım bir savaşa katılmaya karar verdim tekrar. İki yol vardı önümde birisi hayatımın yarısını uğraşarak başka insanlarla uğraşarak kazanacağım bir oluşum. Diğeri ise hayatımın yarısını verdiğim hazır kuruluş bir oluşum. Bu kurulu düzende Zirveye çıkması gereken bir kelime var. Dijital dünyada bir çok kişinin ihtiyacı olan şey. Bedava internet, genellikle mobil operatörler tarafından kullanıcılara sunulan hediye paketleridir. Bu paketler sayesinde ücretsiz şekilde para vermeden internette görebilirsiniz. Gözlerim kapanıyor. Daha sonra devam edeceğim.

-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-

Yıllar önce tamamen tesadüf üzerine gelişimime yardımcı olan dumpper son günlerde belki de zirvesini yaşıyor. Bu aralar eğer kazanamazsam tamamen yok olabilirim. İlerleyişi duran kişi zamanla gerilemeye başlar bunu biliyorsun. Onun için bedava ınternet bizim için ve isteyenler için harika bir sıçrama noktası olacak. Size internet ne işe yarıyor nasıl kazanılır onlar anlatılacak…

İnternetin bedava olması bazı durumlarda sadece hayal olarak görülüyor. Nasıl yapabilirsiniz bunu, wifi bedava interneti nereden bulabilirsiniz. Birilerinin bedava kullandığı bir şeyin faturasını genellikle her zaman başkaları ödüyordur. Bunu kullanmanın sadece bir kaç yolu vardır.

Bedava internet kullanma yolları

Mobil operatörler size ihtiyacınız olmayan veya olandan biraz daha fazla paketler satın aldırarak size internetler hediye ederler. Bazende sadece operatörde kalmanız içinde küçük jestler yapıyor olabilirler. Vodafone yanımda uygulamasında olduğu gibi.

Yada başkasının internet şifresini kıracaksınız, bunu mobil cihazlarınızda da yapabilirsiniz ama tabi her konumda mobile internetiniz gibi kullanamazsınız. Program ile kıracağınız komşu veya yakınınızdaki wifi modemler ile internete bağlanabilirsiniz. Tabiki bu biraz suç. Bayaa suç. Bildiğin suç yani, yakalanırsan büyük sıkıntı, yapma. Konu hakkında daha fazla bilgi için Bedava internet makalesini inceleyebilirsiniz.

 

Şifre Kırıcı Nasıl Kullanılır?

Wifi modemler cihazlar ile arasında kablosuz bağlantı ile veri gönderimi ve iletişimini sağlarlar. Bu paylaşımların herkese açık olmaması amacıyla bazı güvenlik protokolleri koyulmuştur. Bunların en temeli tabiki şifreli koruma. Modeme şifreyi bilen kişiler giriş yapabilir ve özelliklerinden faydalanabilirdi. Ama zamanla tabiki bu güvenlikte yerle bir edildi ve wifi kırıcı programlar ortaya çıktı. Ortalığı yakıp yıktılar. Tabiki bir çok kullanıcı tam bilinçli olmadığı için modemi kimlerin kullandığındanda habersizlerdi.


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir. Eğer yararlı ise makale daha geniş araştırmalara ve değerlendirmelere tabi olur.
ڧ ZLine »
Ben mi normalim? Saçmalama, ben bile artık kendimden normal şeyler beklemiyorum.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Top