Aşk her göze farklı gözükür!.

Esirgeyen ve bağışlayan Allah’ın adıyla!.

Simya bize her zaman çok yakındı. O bir nesne değil bir ruh ve düşünceydi. Yağmur yağdığında yüzünüze düşen yağmur damlası yada sabah güneşinin ilk ışıklarıydı. Simya mutluluk veya sevinçti. Nefret veya öfke. Kızgınlık anında söylenen sözler. Kazanmak için verilen savaş yada. Simya bir duygu halidir. Ona sıradan gözüyle bakmayın. O mutluluğun tam olarak kelime anlamı.

f34560683d8fc24db64c1730ccd44baa_1024

Sevdiğiniz insanlara duyduğunuz saygıydı simya. İnsanların sizi sevmesi için olmak istediğiniz kişi.  Simya yeniden doğmaktı. Kendini dışlayıp baştan doğmak. Cesaretin bir başka adıydı kimse beni ilgilendirmiyor diye çekilmektense savaşmanın adıydı.  Bir gülüş bir tebessüm için savaşmanın adıydı bazen.

Sevdiğiniz insana söylemek istediklerinizdi simya. Yazmak isteyipte kalemi elinize aldığınızda silinendi zihninizden. Daha güçlü olmak için alınmış bir örnekti. O en güçlü ve gururu dağlara yükselendi. Mükemmelliğin bir diğer adı olmuştu zamanla.

 


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir.

Bir Cevap Yazın

Top